Jmenuji se Linda Vondráková

a má kosmetická cesta začala hned po maturitě, kdy jsem deset let pracovala jako prodejní asistentka pro značky Lancome, Biotherm, Sisley, Payot, Christian Dior, Nina Ricci a Elizabeth Arden. Poté, po narození mých dvou úžasných synů, jsem se rozhodla posunout se dále a stala se kosmetickou terapeutkou.

Moje práce je mým koníčkem, a proto ke každému klientovi přistupuji vždy s citem a individualitou, kterou si zaslouží. Pracuji s čistě přírodní kosmetikou Pevonia botanica. Chci, abyste se v mé péči cítili v klidu, harmonii a ,,svou" chvilku si užili a zrelaxovali své tělo.

Pravidelně se účastním odborných kurzů a školení, abych se stejně jako věda posouvala dále a mohla Vám předat mou odbornou péči. Mám praxi nejen v péči o plet', ale také o tělo včetně speciálních masáží. Další služby, které si u mne můžete dopřát, jsou depilace, spa pedikúra s masáží nohou, reflexní terapie, masáže a prodlužování řas.

Mojí srdeční záležitostí je také přes deset let joga,a proto je mým potěšením být pro Vás v joga ateliéru, kde si opravdu odpočinete jak na těle, tak na mysli....


..... A ještě otázka, proč kosmetika Pevonia botanica?

JE TO NA PLETI VIDĚT! ...   moje jednoduchá odpověď! ...a jelikož naši pleť zbytečně zatěžujeme přípravky obsahující parabeny, parafíny, alkohol, minerální oleje, syntetické barviva a vůně ... proto Pevonia botanica.Tím dáte pleti to nejlepší, co můžete, navíc netestované na zvířátkách, biologicky likvidovatelné obaly a vhodná jak pro vegetariány, tak vegany. 

Až ji vyzkoušíte, porozumíte. U Pevonia botanica je vše v pořádku :))


              ... Dále pro Ty z Vás, které chtějí vyzkoušet profesionální

                                       kosmetickou péči na míru

Dermalogica

tak jste vítáni na jedné z bezkonkurenční salonní péči,

kterou si Vaše plet ihned zamiluje.

A Vy uvidíte rozdíl,

Vaše spokojenost nadevše :)Těším se na Vás,   Linda